Про ISEF

Regeneron International Science and Engineering Fair (Regeneron ISEF) у 1942 році започатковано та координується авторитетної некомерційною організацією Society for Science and the Public.

Учасниками всесвітнього фіналу щороку стають понад 1700 молодих вчених і винахідників з понад 75 країн світу, а загальний призовий фонд складає не менш 4 млн доларів.

Важливими спонсорами конкурсу є численні компанії та корпорації, діяльність яких пов’язана з науково-технічними інноваціями, університети та інші освітні заклади, державні структури (зокрема, уряди міст, де проводиться конкурс).

Фінал — у США

Всесвітній фінал конкурсу проходить щороку у травні в одному з міст США. А вперше він відбувся 1950 року у м. Філадельфія (Пенсільванія). На всесвітньому фіналі проєкти оцінюють понад 1200 членів журі, визнаних професіоналів у галузях науки й техніки. Кількість відвідувачів – понад 10 000 осіб щороку. Це школярі-фіналісти, делегації з різних країн, освітяни, ЗМІ та представники громадськості.

Еко-Техно: етап в Україні

Це єдиний в Україні конкурс, що афілійований з американським ISEF та має статус відбіркового етапу до міжнародного фіналу.Фіналісти ISEF відбираються щорічно по всьому світу за результатами регіональних або національних афілійованих конкурсів, і кількість таких конкурсів і їх учасників щороку зростає.

Важко оцінити загальну кількість учасників різних рівнів (від місцевого до національного), але вона становить зараз декілька мільйонів осіб. Кожен афілійований регіональний або національний конкурс відповідає високим науково-технічним та організаційним вимогам ISEF.