Оформлення і вимоги до постерів

https://intel-eco.nenc.gov.ua/?page=poster

Вказівки щодо правил проведення віртуального Regeneron ISEF 2021

 • Вимоги до подання документів на Regeneron ISEF
 • Додаткові необов’язкові матеріали
 • Процес подання та розгляду
 • Інструкція з презентації проекту
 • Інструкції з підготовки «Квадратної діаграми»
 • Інструкції до відеопроєкту

Про дослідження

 • Наукове Дослідження та Науковий Процес
 • Ненаукові Дослідження
 • Інженерні проекти
 • Проекти у галузі комп’ютерних наук
 • Математичні проекти
 • Теоретичні проекти
 • Основні напрямки наукових досліджень
 • Напрямки досліджень

Початок роботи

 • Робота над темою
 • Елементи успішного проекту
 • Тези проекту
 • Демонстрація проекту

Реєстрація на конкурс

«27» жовтня 2021 р. № 220

Директорам закладів загальної середньої, позашкільної, професійно-технічної освіти
Про проведення науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2021-2022 навчальному році
Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2021 рік (за основними напрямами позашкільної освіти), затвердженого наказом Міністерства від 24.11.2020 р. № 1452, та з метою виявлення й підтримки учнівської молоді, обдарованої в різних сферах науки і техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, протягом жовтня 2021 року – лютого 2022 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН України спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проведуть науково-технічний конкурс «Eкo-Техно Україна» – національний етап Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2022. Положення про захід розміщено на сайті https://nenc.gov.ua.
Конкурс відбудеться за Правилами проведення Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2022, які будуть оголошені додатково і розміщуватимуться на сайтах https://isef.nenc.gov.ua, https://nenc.gov.ua. «Eкo-Техно Україна» в частині «Еко–Україна» буде проведено Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у таких категоріях:

➢ Науки про тварин (ANIM);

➢ Науки про рослини (PLNT);

➢ Поведінкові та суспільні науки (BEHA)

➢ Біомедичні та медичні науки (BMED)

➢ Клітинна та молекулярна біологія (CELL)

➢ Трансляційна медична наука (TMED)

➢ Мікробіологія (MCRO)

➢ Біохімія (BCHM)

➢ Хімія (CHEM)
➢ Науки про Землю та навколишнє середовище (EAEV)

 Екологічна інженерія (ENEV) «Eкo-Техно Україна» в частині «Техно–Україна» буде проведено НТУУ «КПІ ім. І. Сікорського» у таких категоріях:

➢ Біомедична інженерія (ENBM)

➢ Обчислювальна біологія та біоінформатика (CBIO)

➢ Вбудовані системи (EBED)

➢ Енергетика: Стійкі матеріали та дизайн (EGSD)

➢ Інженерна механіка (ENMC)

➢ Матеріалознавство (MATS)

➢ Математика (МАТЕМАТИКА)
➢ Фізика та астрономія (PHYS)

➢ Робототехніка та інтелектуальні машини (ROBO)

➢ Системне програмне забезпечення (SOFT)

До участі в «Eкo-Техно Україна» 2021-2022 навчального року запрошуються учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та учні (вихованці) закладів професійно-технічної і позашкільної освіти, яким станом на 1 травня 2022 року не виповниться 20 років. Наукові проєкти мають бути виконані учасниками індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).
Необхідно до 25 січня 2022 р. зареєструватися на сайті https://isef.nenc.gov.ua (реєстрація на конкурс), подати тези наукових досліджень та сплатити організаційний внесок у розмірі 350 грн. на рахунок Всеукраїнського благодійного фонду «Паросток»: р/р UA663003460000026008017130501, АТ «Альфа-Банк», ЄДРПОУ 21656398, з обов’язковою поміткою – призначення платежу «Благодійний внесок, ПІБ учасника» (електронний варіант квитанції про сплату оргвнеску прикріпити під час реєстрації).
На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників фіналу. Результати відбору будуть оприлюднені до 1 лютого 2022 року на сайтах https://isef.nenc.gov.ua, https://nenc.gov.ua (головна сторінка, віджет «Конкурс Еко-Техно Україна»).
Фінальний етап конкурсу відбудеться з 21 до 25 лютого 2022 року. Суперфінал пройде 24 лютого 2022 року.
Переможці «Eкo-Техно Україна» 2021-2022 навчального року здобудуть право представляти власні проєкти на Міжнародній науково-технічній виставці Regeneron ISEF у 2022 році, яка відбудеться у травні 2022 року в США.
Призери фінального етапу «Eкo-Техно Україна» також отримають право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу екологічного спрямування Genius Olympiad 2022 та інших міжнародних змаганнях, в яких Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді має афілійоване членство.
Заїзд і реєстрація учасників фінального етапу − 21 лютого 2022 р. за адресою: м. Київ, вул. Вишгородська, 19, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді. Проїзд від залізничного вокзалу м. Київ: маршрутними таксі №№ 558, 181, тролейбусом маршруту № 33 до зупинки «Мостицька».
Проживання в таборі «Юннат» НЕНЦ для учасників фіналу 200 грн./доба; для керівників від 300 грн./доба; харчування триразове – 130 грн./доба.
Від’їзд − 25 лютого 2022 р. після 13.00 год.
Просимо завчасно придбати квитки на зворотний шлях. Збереження життя та здоров’я учасників забезпечують супроводжуючі особи. Витрати на відрядження здійснюються за рахунок організації, що відряджає.
Захід буде проведено з дотриманням протиепідемічних норм. У разі ймовірного ускладнення епідеміологічної ситуації, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території м. Київ, у форматі проведення заходу можливі зміни, про що буде повідомлено додатково.
Контактна інформація: довідки за телефоном (067) 459-95-28 (Володимир Комендантов), email: komendantov@nenc.gov.ua.
Директор Володимир ВЕРБИЦЬКИЙ