Вибір категорії

Багато проектів можуть легко вписуватися в більше ніж одну категорію ISEF. Ми настійно рекомендуємо вам переглянути весь список категорій і підкатегорій, перш ніж вибрати категорію, яка найбільш точно описує ваш проект.

На ISEF вам не потрібно змагатися в тій же категорії, що й у вашому регіональному чи державному змаганні. Крім того, більшість обласних та державних змагань не використовують підкатегорії. Вам слід уважно подумати, яка підкатегорія найкраще описує ваш проект, оскільки ваші судді будуть призначені на основі їхнього досвіду у обраній вами підкатегорії. Якщо проект може бути в кількох підкатегоріях (або категоріях), краще вибрати основну підкатегорію вашого проекту, а не «Інше».

Поставте собі такі запитання, щоб допомогти у виборі категорії:

  • Хто буде найбільш кваліфікованим судити мій проект? Яка сфера знань є найважливішою для судді? (Наприклад, медична або інженерна освіта?)
  • Який акцент мого проекту? Яка характеристика мого проекту є найбільш інноваційною, унікальною чи важливою? (Наприклад, це застосування в медицині чи інженерії машини? Чи це введення належного гена чи метод комп’ютерного картування для демонстрації результатів?)

Зверніть увагу: кожен ярмарок, пов’язаний із Суспільством, визначає категорії для свого конкурсу. Місцеві, регіональні, державні та сільські ярмарки можуть або не можуть використовувати ці нові категорії, залежно від потреб свого регіону. Будь ласка, зверніться до своїх дочірніх ярмарок(ів) щодо відповідних категорій на цьому рівні конкуренції.