Розповсюджені питання

Хто входить до Regeneron ISEF?

Учні 9-12 класів або еквівалентних класів повинні брати участь у науковому ярмарку, пов’язаному з Regeneron ISEF, і отримати право відвідувати Regeneron ISEF. Кожен афілійований ярмарок може надіслати заздалегідь визначену кількість проектів до ISEF (розраховано за участю та населенням середніх шкіл), щоб змагатися в 21 різній категорії. Щоб отримати повний набір правил та вказівок щодо права брати участь у змаганнях на Regeneron ISEF, перегляньте Міжнародні правила наукових досліджень у дошкільних навчальних закладах.

Який графік Regeneron ISEF і коли я повинен почати дослідження?

Студенти можуть представити роботу, яка включає не більше ніж 12 місяців безперервного дослідження, і вони не можуть включати дослідження, виконані більше ніж за 18 місяців до Regeneron ISEF, в якому вони будуть брати участь. Місцеві, регіональні та державні ярмарки відбуваються протягом року, але всі закінчуються на початку квітня.

Що таке науковий ярмарок Regeneron ISEF?

Науковий ярмарок, пов’язаний із Regeneron ISEF – це науково-дослідний конкурс серед школярів, який є членом афілійованої мережі ярмарків Society for Science & Public. Ці змагання існують у всіх 50 штатах, окрузі Колумбія та більш ніж у 75 країнах, регіонах і територіях. Щоб приєднатися, наукові ярмарки погоджуються дотримуватися основних рекомендацій щодо чесної діяльності та правил Товариства, які регулюють дослідження студентів, але в кінцевому підсумку несуть відповідальність за власне управління. Ярмарки проводяться на місцевому, регіональному, державному та національному рівнях. Знайдіть афілійований ярмарок у вашому районі.

Як знайти афілійований ярмарок у моєму штаті чи країні?

Ярмарки проводяться на місцевому, регіональному, державному та національному рівнях. Знайдіть афілійований ярмарок у вашому районі. Щоб отримати додаткову інформацію про конкретний ярмарок у вашому регіоні, натисніть на назву ярмарку в каталозі, який перенаправить вас на веб-сайт ярмарку.

Що робити, якщо в моєму штаті чи країні немає ярмарки, пов’язаної з суспільством?

Ось де ви можете бути прихильником науки! Зв’яжіться з місцевою шкільною адміністрацією та поінформуйте їх про Regeneron ISEF. Якщо ваш шкільний округ зацікавлений у приєднанні, ви можете знайти більше інформації про New Affiliations тут.

Загальні вимоги до ярмарки до партнерства включають:

  • Ярмарок повинен обслуговувати географічну територію, яка не охоплена іншим афілійованим ярмарком, за винятком випадків державних або національних ярмарків.
  • Ярмарок має працювати згідно з правилами та вказівками Regeneron ISEF та гарантувати, що студенти та викладачі знають ці вимоги, коли вони починають дослідницькі проекти. Нові ярмарки повинні мати принаймні один рік досвіду роботи з правилами ISEF.
  • Директор ярмарку повинен погодитися на проведення афілійованого ярмарку до встановленого терміну на початку квітня.

Ярмаркам буде надано статус приєднання на основі виконання цих вимог, а також загальних переваг, які ярмарок пропонує студентам і школам на запропонованій території.

Чому я не можу ввести Regeneron ISEF безпосередньо?

Студенти не можуть представляти себе на Regeneron ISEF, оскільки цей конкурс є закритим заходом. Фіналісти, які потрапили на Regeneron ISEF, пройшли багато рівнів змагань. Учні зазвичай можуть почати з місцевої шкільної наукової ярмарку, а потім перейти до вищих рівнів конкурсу, на якому ярмарок, пов’язаний з Regeneron ISEF, може бути останнім рівнем. Ми також хочемо переконатися, що всі студенти, які змагаються на Regeneron ISEF, мають унікальні ідеї та винаходи та дотримуються наших рекомендацій щодо безпечних та відповідних досліджень; обидві ці вимоги забезпечуються участю у афілійованих ярмарках.

Я хочу почати своє дослідження, але у мене є запитання щодо правил. Хто може відповісти на мій запит?

Кожна афілійована виставка має створений Комітет з наукового огляду (SRC), щоб відповісти на ваші запити перед експериментом. Крім того, Regeneron ISEF SRC доступний цілий рік, щоб відповісти на будь-які запити щодо правил. Питання щодо Міжнародних правил та рекомендацій, особливо щодо використання хребетних тварин, людей або потенційно небезпечних біологічних агентів, можна адресувати до ISEF SRC безпосередньо за адресою SRC@societyforscience.org.

Які найпоширеніші причини, чому проект не відповідає вимогам?

Ви можете знайти звіт від Regeneron ISEF, у якому розглядаються найпоширеніші причини, чому деякі проекти не відповідають вимогам.

Що таке нагороди Regeneron ISEF?

Щорічно на Regeneron ISEF вручається понад 600 індивідуальних і командних нагород. Кожна заявка оцінюється щонайменше чотири рази з присудженням нагород за перше, друге, третє та четверте місця. Нагороди становлять 3000, 1500, 1000 і 500 доларів відповідно в кожній з 21 категорії. Кращий переможець Regeneron ISEF отримує винагороду в розмірі 75 000 доларів США, а два наступних переможця – по 50 000 доларів США. Додаткові нагороди вартістю приблизно 4 мільйони доларів США надаються в рамках програми Regeneron ISEF Special Awards і включають стипендії на навчання, літні стажування, наукові екскурсії та лабораторне обладнання. Щорічно їх надають близько 70 корпоративних, професійних, освітніх та державних спонсорів.

Що таке Товариство науки?

Товариство науки є неприбутковою організацією, яка базується у Вашингтоні, округ Колумбія. Товариство керує Міжнародним науково-технічним ярмаром більше шести десятиліть, включаючи процес подачі заявок, суддівство, набір волонтерів для надання понад 2000 годин роботи щороку, тиждень заходів для вітчизняних та міжнародних фіналістів, опрацювання нагород та підтримання зв’язку з випускниками.